فری نت بسیار ویژه ایرانسل

اگر اکنون این مطلب را میخوانید ؛ به احتمال زیاد از هزینه های زیاد اینترنت خسته شده اید و یا دنبال راهی برای رایگان کردن اینترنتتان هستید 🙂 امروز قصد آموزش رایگان کردن اینترنت به صورت دائمی و کاملاً قانونی را به شما داریم.
دریافت اینترنت رایگان راه ها و روش های متفاوتی دارد که در وب سایت ها و منابع گوناگون در رابطه با آن سخن زیاد گفته شده است. اما اگر سری به بخش جستجوی گوگل بزنید و عبارت اینترنت رایگان را سرچ کنید، خواهید دید که اکثر مطالبی که برای شما به عنوان نتیجه جستجو، به نمایش در خواهد آمد قدیمی بوده و کاربردی ندارد و اکثر آنها کار نمیکنند.

اینترنت رایگان ۱ گیگ روزانه ایرانسل به صورت دائمی

یک مطلب ویژه کاملا رایگان برای نت پری ها !

اگر نرم افزار ” ایرانسل من ” را نصب کنید در منو آخر نرم افزار (منو پایینی) در قسمت پیشنهاد شخصی بسته ای با نام اینترنت ” ۱ گیگ برای این ساعت ” وجود دارد که از ساعات آغازین صبح قیمت های متفاوتی دارد . شاید بد نباشد بدانید که این بسته هر روز صبح از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگان، ۶ تا ۷ صبح ۵۰ تومان و به همین حالت قیمت آن افزایش پیدا می کند و در ساعات پایانی روز به قیمت های بالاتر افزایش پیدا می کند .

my-irancell-free-net

 

اما همونطور که توضیح دادم این بسته هر روز از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگانه و با هزینه ” ۰ریال ” فعال میشه. اگر در منطقه ای هستین که می میتونیداز اینترنت ایرانسل با نهایت سرعت استفاده نمایید هر روز صبح می میتونید از ساعت ۵ تا ۶ صبح با فعالسازی این بسته از اینترنت رایگان لذت ببری ویا در ساعات اغازین صبح این بسته قیمت های متغیر ۵۰ تومان و ۱۰۰ تومان و ۲۰۰ تومان رو داره و بسیار مقرون به صرفه هستش استفاده کنید.

لینک کوتاه مطلب : https://netpar.ir/vxatm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *